Kondiční jízdy

Kondiční jízdy v autoškole jsou vhodné pro řidiče, kteří dlouho nejezdili a chtějí se bezpečně vrátit za volant. Pokud je právě toto vaše přání, objednejte si u nás kondiční jízdy a my vám vrátíme sebevědomí v dopravním provozu.

Kondiční jízdy jsou vhodné pro zájemce, kteří

• Delší dobu neřídili motorové vozidlo (vztahuje se na všechny řidičské skupiny).
  • Pro zájemce, kteří neřídí pravidelně, ale chtějí si uchovat řidičské dovednosti.
  • Pro ty, kteří se chtějí ještě zdokonalit v řízení, například čerstvě po získání řidičského průkazu.
  • Kondiční jízdy lze využít ale i pro průjezd konkrétní trasou města, kde je například hustý provoz, nebo náročné křižovatky apod.
  • Pro maminky po mateřské, pro seniory, prostě pro všechny, kteří chtějí získat více jistoty v řízení svého vozidla.

Jízdy provádíme individuálně po domluvě se zájemcem, v rozsahu odpovídajícím jeho schopnostem. Maximální počet jízd kondičních jízd není stanoven.

Díky kondičním jízdám například procvičíte

• Jízdu v hustém městském provozu a na složitých křižovatkách.
  • Rozjíždění do kopce.
  • Kolmé i rovnoběžné parkování všemi směry a couvání.
  • Jízdu na sněhu, za mokra nebo na náledí.
  • Pro zájemce můžeme zprostředkovat i školu smyku s certifikátem.

Pokud si tedy chcete objednat kondiční jízdy u nás, neváhejte nás kontaktovat, nebo rovnou využijte naši online přihlášku.