Změna závěrečných zkoušek u motocyklů

Vážení klienti a budoucí žáčkové, bohužel se nám stále ze strany MHMP nedostává odpovědi, jak bude probíhat druhá fáze přezkoušení na všechny druhy motocyklů po 1.11.2015, kdy vstoupila v platnost novela vyhlášky MD 167/2002. Již víme jak bude probíhat první fáze zkoušek, ale zda žák pojede v druhé fázi na motorce bez druhého ovládání, nebo na motorce, která bude speciálně upravena tak, že bude možné na dálku ovládat zapalování motocyklu a komisař bude vezen v motorovém vozidle za zkoušeným žákem a udělovat mu pokyny přes interkom, toto bohužel neví údajně ani úředníci MHMP.
Komisaři jsou přesvědčeni, že druhá fáze zkoušky bude probíhat bez jejich přítomnosti na motocyklu, což pro nás bude znamenat další značné investice ohledně nákupu tří nových motocyklů a jejich dovybavení dálkovým ovládáním zapalování.
Proto zatím není možné vykalkulovat cenu výcviku pro nadcházející rok 2016. ceny budou uvedeny na našich stránkách hned po obdržení těchto informací. Děkujeme za pochopení. Tým autoškoly Letná s.r.o.