O nás

Jsme na trhu již od roku 1989. Výcvik a tím i řidičský průkaz u nás za více jak  dvacet let našeho působení získalo přes 6000 šťastlivců a tedy současných řidičů. Doufejme, že jezdí bez nehod.

Nabízíme individuální a kvalifikovaný přístup a maximální přizpůsobení Vašim časovým možnostem.
Výcvik provádíme na skupiny Am, A1, Ao, An, B, C a CE, tedy malé moto, moto do 125 cm3, moto s omezením do 25 kW výkonu, moto bez omezení výkonu, osobní automobil, nákladní automobil, přívěsy a návěsy za nákladní automobil, KONDIČNÍ JÍZDY V PRAZE a ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ.

Několik důvodů proč se rozhodnout právě pro nás

• Zahájení výuky a výcviku bez zbytečných průtahů.
  • Možnost splátek bez navýšení. První splátka ve výši 5000,-Kč a potom dle dohody.
  • Za první závěrečné zkoušky u nás nebudete platit!!!
  • Výuka na učebně vybavené PC technikou.
  • Možnost výběru vozu i učitele k výuce.
  • Studijní materiály k dispozici on-line
  • Přijďte 3 společně a dostanete slevu 5% z ceny výcviku! (pokud již nejste studenty a máte přátele se zájmem o řidičák)
  • Již si děláte řidičák v jiné autoškole? Nejste spokojeni se způsobem výuky, instruktorem, typem vozu nebo časovou flexibilitou? Nenechte si to líbit! Přestupte do AUTOŠKOLY LETNÁ! Zavolejte a my Vám poradíme jak na to.
  • Naši učitelé při výcviku ve voze nekouří.
  • Závěrečné zkoušky několikrát do měsíce.
  • Neomezený počet ujetých kilometrů v průběhu výcviku.
  • Pro závěrečné zkoušky na MOTOCYKLU máme motorky bez druhého řízení, které Vám při manipulaci s motocyklem můžou při závěrečné fázi zkoušek činit nemalé problémy. Pokud budete vybírat autoškolu na motocykl, tak se zeptejte, zda jsou motocykly bez druhých řídítek vybaveni. Až budete ve výcviku, sami poznáte, jak dokážou druhá řídítka při první fázi závěrečných zkoušek překážet.
VOP a školní řád autoškoly